PINTA Hop Tour - zaczynamy!

PINTA Hop Tour - zaczynamy!

PINTA Hop Tour - zaczynamy :-)

Raz na pół roku odwiedzimy jeden kraj na świecie, który nie jest specjalnie kojarzony z uprawami chmielu - a powinien. Przywieziemy dla Was relacje z pierwszej ręki - z plantacji chmielu, festiwali piwa i lokalnych browarów. Oczywiście zabieramy ze sobą polską flagę, polskie chmiele i trochę polskiego piwa Uśmiech
 
A po wszystkim będziemy się mogli razem napić - na pamiątkę każdej wyprawy uwarzymy piwo z wykorzystaniem chmielu wyłącznie z tego jednego, odwiedzanego kraju - czyli Single Hop Country. Pierwszy z serii PHT SHC: Ryewine Argentina - premiera w I kwartale 2017.
 
PINTA Hop Tour - epizod 1 - Argentyna - 2016.
 
Zaczynamy dzisiaj - od Argentyny - gdzie według relacji kraft ma podobną temperaturę jak w Polsce. No, zobaczymy 
W planie na najbliższe 16 dni - spotkania z piwowarami w Buenos Aires, El Calafate i Ushuaia, farmy chmielowe w Patagonii w rejonie El Bolson oraz popularny festiwali piwa w San Carlos de Bariloche. Wszystko organizujemy a własną rękę, bo liczy się przygoda a nie wygoda :-)
 
Przy okazji z satysfakcją zawiadamiamy, że oprawę wizualną całego projektu PINTA Hop Tour - od logo po etykiety powierzyliśmy specjalistom z FLOV Branding.
 
 
 

STRONA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE
DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?
TAK / NIE

Web only for adults

ARE YOU 18 YEARS OLD?
YES / NO

ZAPRASZAMY PO OSIĄGNIĘCIU PEŁNOLETNOŚCI

_

come back when you're 18