PINTA Miesiąca - specjalna akcja piwowarska - co miesiąc prezentujemy zupełnie nowe piwo

Eksperymentujemy z recepturami i surowcami, kooperujemy z pasjonatami z Polski i zagranicy.
Przygotowujemy jednorazowo nie więcej niż 100 beczek - piwo dostępne jest wyłącznie w beczkach w pubach biorących udział w akcji - aktualna lista poniżej.

Nie wykluczamy, że piwa które wzbudzą pozytywne emocje będą warzone na większą skalę i będą w przyszłości dostępne w regularnej sprzedaży - w beczkach i butelkach.

Premiera każdego piwa planowana jest w II połowie miesiąca - od lutego do grudnia.

Nazwę oraz styl każdego nowego piwa ogłaszamy kilka dni przed premierą - informacji szukajcie m.in. na kalendarzach dostępnych w pubach serwujących PINTĘ Miesiąca.

ROK 2017 ROK 2016 ROK 2015

PINTA Miesiąca - Grudzień:

PINTA Gluten Tag Free IPA 14,0° - Gluten Free IPA - PINTA Miesiąca - Grudzień 2015.

Gluten Tag Free IPA  dostępna w najfajniejszych pubach w Polsce (patrz niżej).

Premiera GTFI - w 9 pubach w 9 miastach - 18-20 grudnia 2015 - szczegóły poniżej. Zapraszamy!

W tych pubach planujemy oficjalną premierę Gluten Tag Free IPA i zakończenie całej akcji PINTA miesiąca 2015:

Piątek 18.12:
- Kraków - Viva la PINTA
- Łódź - Chmielowa Dolina
- Szczecin - Český film
 
Sobota 19.12:
- Gdańsk - Pułapka
- Poznań - Setka
- Warszawa - Kufle i Kapsle - multitap bar
 
Niedziela 20.12:
- Częstochowa - Piwiarnia Częstochowa
- Rzeszów - Stara Drukarnia
- Wrocław - Szynkarnia - local food & multitap

 

Ważne informacja o piwie:

PINTA Gluten tag Free IPA 14,0°  została uwarzona z wykorzystaniem ekstraktu słodowego bezglutenowego wyprodukowanego w Niemczech i dostępnego pod handlową nazwa Profimator.
 
Informacje na podstawie  oświadczenia producenta i analiz ekstraktu:
 
Ekstrakt bezglutenowy PROFIMATOR  nr produktu 67250 zawiera minimalne ilości glutenu - poniżej 20 mg na 1 kg - więc zgodnie z prawem - Artykuł 3 (4) Regulacji Komisji Europejskiej nr 41/2009 dotyczącego składu  i deklaracji  żywności  i składników żywności jest zdatny do spożycia dla ludzi nietolerujących gluten i może nazywać się bezglutenowy. Metoda pomiaru: test Elisa R5.
 
Po ekstrakcji brzeczka poddawana jest specyficznemu procesowi enzymatycznego rozkładu i usunięcia glutenu.  Proces ten został opatentowany i stosowany jest m.in. przez Uniwersytet Weihenstephan (Monachium) również do produkcji piwa bezglutenowego.  
 
Produkt finalny,wytworzony w oparciu o technologię piwowarską i z godnie z wymogami prawa w oparciu o brzeczkę powstałą z odtworzenia ekstraktu bezglutenowego w myśl przepisów jest piwem bezglutenowym
 
UWAGA: w browarze w którym uwarzono Gluten Tag Free IPA używane są m.in. pszenica, słody pszeniczne i jęczmienne.  Piwo Gluten Tag Free IPA dostępne jest wyłącznie z beczki i rozlewane z pomocą standardowej instalacji do wyszynku piwa, która ma kontakt z piwami uwarzonymi z uzyciem pszenicy oraz słodów pszenicznych j jęczmiennych.
 
Gluten Tag FREE:  Składniki: woda, ekstrakt bezglutenowy PROFIMATOR, Chmiele: Palisade (USA), Mosaic (USA), Vic Secret (Australia), na zimno: Vic Secret i Citra (USA)..
Fermentacja z użyciem drożdży US-05
 
W razie pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu: pinta@browarpinta.pl

 

Listopad

PINTA Dyniastia 19,1° - Imperial Pumpkin Ale - PINTA Miesiąca - Listopad 2015.

Limitowana ilość piw eksperymentalnych, dostępnych tylko z beczki - tym razem, rozlaliśmy tylko 76 beczek...

Dyniastia dostępna w najfajniejszych pubach w Polsce (patrz niżej).
Premiera Dyniastii - stoisko PINTY podczas Poznańskich Targów Piwnych - 20-22.11.2015. Zapraszamy!


Październik

Nazwa: PINTA Havana Stout
Styl: Tropical Foreign Extra Stout 16,5°Plato / 6,5 % alk.obj.
Premiera: 15 października 2015 r. - Warszawski Festiwal Piwa.

Ciemno, mocno, aromatycznie - PINTA Havana Stout - mocniejsza i tropikalna wersja Stoutu czyli Foreign - w naszej wersji doprawiony nierafinowanym, brązowym cukrem Muscovado oraz czystą melasą. Aromatyzowany w leżaku dębiną macerowaną w 80% rumie Stroh
Zacierany z użyciem angielskich słodów Maris Otter i Venture. Chmielenie po angielsku z użyciem odmian Flyer, East Kent Golding i Fuggles.

PINTA Havana Stout 16.5° - przygoda należy się o każdej porze roku Emotikon smile

Premierowo od 15 października - stoisko PINTY - Warszawski Festiwal Piwa 

Zaraz potem - tylko z beczki - w ok. 80 lokalach biorących udział w akcji PINTA Miesiąca - patrz lista poniżej.

Na zdrowie!


Wrzesień

Nazwa: PINTA Kwas Delta
Styl: Berliner Schwarze 9,0°Plato / 3,0 % alk.obj.
Premiera: 12 września 2015 r. - Beer Geek Madness 3 - Zaklęte Rewiry - Wrocław.

PINTA Kwas Delta 9,0° - Berliner Schwarze, uwarzone specjalnie na 3. edycję Beer Geek Madness. 

Innowacyjne: kwaśne, lekkie i ciemne piwo zakwaszanie bakteriami Lactobacillus Plantarum

Prawda że jest ciemne? Prawda, że smakuje jak jasne?

Nasz sekret to najlepsze niemieckie słody, własnoręcznie namnażane kultury bakterii Lactobacillus Plantarum  i specjalny ekstrakt słodowy - barwiący - Sinamar®.

PINTA Kwas Delta dostępny w ok. 80 pubach w całej Polsce - patrz lista poniżej.


Sierpień

Nazwa: PINTA Kentucky Common
Styl: Kentucky Common 13,1°Plato / 5,2 % alk.obj.
Premiera: 15 sierpnia 2015 r. - Poznań - Piwna Stopa - zapraszamy od 19:30.

Kentucky Common. Słyszeliście?

Przed 1919 r. (rok wprowadzenia prohibicji w USA) - osiem na dziesięć piw wypijanych w Louusville - Kentucky - USA - to było Kentucky Common. Po zakończeniu prohibicji w 1933 r. Kentucky Common nie odzyskał już dawnej sławy. Dzisiaj to prawdziwie niszowy, prawdziwie historyczny styl.

Kentucky Common to bursztynowe piwo górnej fermentacji, rodem ze stolicy stanu Kentucky- Louisville. Niewiele pozostało sprawdzonych informacji o tym, niegdyś bardzo popularnym w swoim regionie, gatunku piwa. Znawcy tematu do dziś spierają się czy było to piwo kwaśne, czy piwo czyste. Czy było zacierane metodą tradycyjną, czy poprzez zakwaszenie zacieru, typowe dla produkcji Kentucky Whiskey. Wiadomo, że do jego produkcji używano sporej ilości kukurydzy, amerykańskich odmian chmielu dla nadania goryczki, europejskich chmieli na aromat oraz słodów palonych i karmelowych zapewniających bursztynowy kolor.

PINTA Kentucky Common 13,1˚ to próba rekonstrukcji zapomnianego stylu, w jego najbardziej klasycznej formie - proponujemy świeże, kremowe i słodowe ale.

Surowce: słody Weyermann® Pale Ale, Caraaroma®, zakwaszający, Carafa® Special Typ II, kaszka kukurydziana gruboziarnista, chmiele Palisade (USA), Willamette (USA), Saaz (CZ), drożdże Fermentis Safale US-05

Premiera: 15.08.2015 Piwna Stopa - Poznań - zapraszamy od 19:30.

Dostępne tylko z beczki w 80 pubach w Polsce (lista poniżej).


Lipiec

Nazwa: PINTA Hoplaaga
Styl: India Pale Lager 15,1°Plato / 6,5 % alk.obj.
Premiera: II połowa lipca 2015 r.

Uwaga! Uczymy się prawidłowej wymowy nowego lagera w stylu niemieckim - nachmielonego po amerykańsku Uśmiech

--- Hoplaaga. --- Hoplaaga. --- Hoplaaga. Uśmiech

PINTA Miesiąca - Sierpień - Hoplaaga.
Styl: India Pale Lager 15,1°Plato / 6,5 % alk.obj.
Słody, zacieranie, fermentacja, leżakowanie (45 dni) - po niemiecku. 
Chmielenie - whirlpool, leżak - po amerykańsku: Zeus, Citra, Simcoe.

Premiera: II połowa lipca 2015 r.

Dostępne w lipcu w 80 pubach w Polsce (lista poniżej).


Czerwiec

Nazwa: PINTA Kwas Beta
Styl: Lichtenhainer 9,0°Plato / 3,2 % alk.obj.
Premiera: 20-24 czerwca 2015 r.

Lichtenhainer, słyszeliście ? Obok Berliner Weisse i Gose to jedno z niemieckich, historycznych, kwaśnych i lekkich piw pszenicznych.

To raczej zapomniany gatunek piwa, produkowanego do II Wojny Światowej w miasteczku Lichtenhain, na obrzeżach niemieckiej Jeny.
Łączy w sobie elementy Berliner Weisse, Gose i Grodziskiego, zapewniając niespotykaną kombinację smaku kwaśnego i wędzonego, wspartego przez silną słodowość i delikatną chmielowość.
Ma w sobie czysty profil aromatyczno-smakowy, charakterystyczny dla Berliner Weisse. Ma w sobie delikatną kwaskowość Gose. Ma w sobie umiarkowaną wędzoność piwa Grodziskiego.

Lichtenhainer to lekkie, jasne piwo górnej fermentacji, o pszenicznej podbudowie słodowej, delikatnej kwasowości i wędzoności. Jest pozbawione aromatów typowych dla hefe-weizenów. Profil aromatyczny jest wędzony, słodowy i lekko kwaskowy, z akcentami chmielowymi. Czyste drożdże górnej fermentacji pomagają wybić się wymienionym aromatom.

Niczym prawdziwe niemieckie piwo, Lichtenhainer gwarantuje balans słodowości i chmielowości, wspartego przez lekką wędzoność i kwaskowość.

Lichtenhainer - w wersji PINTY nazywa się Kwas Beta.

Ekstrakt to 9,0°Plato i 3,2% alk. obj. W jego produkcji użyliśmy najlepszej jakości słodów niemieckich Weyermann® zapewniających kompleksową słodowość jęczmienno-pszeniczną. Słód jęczmienny wędzony drewnem bukowym, nadaje charakterystyczny aromat ogniska i wędzonej szynki. Bakteriami kwasu mlekowego delikatnie zakwasiliśmy brzeczkę, czyniąc piwo bardziej orzeźwiającym.
Szlachetne chmiele europejskie - Hersbruker i Strisselspalter - wniosły do piwa krótką, delikatną goryczkę oraz lekko kwiatowe aromaty, doskonale współgrające z profilem piwa.

Kwas Beta dostępny będzie w sieci pubów serwujących PINTĘ Miesiąca - patrz niżej.

Smacznego!


Maj

Nazwa: PINTA Ruchy Orkisz, ruchy!
Styl: Dinkelbock / Koźlak Orkiszowy 16,5°Plato / 6,5 % alk.obj.
Premiera: 22-24 maja 2015 r.

Dinkelbock czyli Koźlak Orkiszowy. Słyszeliście?

W oparciu o receptury na "zwykłe" piwo orkiszowe - Dinkelbier - przygotowaliśmy własną, treściwszą wersję w tym bardzo niszowym stylu. PINTA Ruchy orkisz, ruchy! - niech będzie ciekawie! Śmiech
Ponad połowa zasypu to słód orkiszowy Weyermann®. Chmielenie Spalterem i Tettnangerem, fermentacja z użyciem drożdży WB-06.

Orkisz to pradawna odmiana pszenicy, uprawiana w starożytności i średniowieczu - popularna m.in. wśród rzymskich gladiatorów:-) Współcześnie orkisz uprawiany jest rzadko - w Europie to nie więcej niż 20 tys. ha. Od zwykłej pszenicy orkisz odróżnia się m.in. większą zawartością białka, cynku, miedzi i selenu oraz witamin A i E.

Piwa orkiszowe opisywane są jako zdrowe - ale w smaku szorstkie i ściągające. Jest okazja, by przekonać się na własnym języku Uśmiech

PINTA Ruchy Orkisz, ruchy! 16,5°  - dostępne tylko z beczki w ramach PINTY Miesiąca - MAJ - w ok. 80 pubach w Polsce - patrz lista poniżej - w okolicy weekendu 22-24 maja.


Kwiecień

Nazwa: PINTA takAHaka!
Styl: Double Chocolate Orange&Exotic New Zealand Haka Black IPA 19,1°Plato / 7,3 % alk.obj.
Premiera: Beer Geek Madness - 11.04.2015

Dostępne od: druga połowa kwietnia w wybranych pubach w całej Polsce.

Śmiech Do warzenia i i dalszej obróbki "na zimno" oprócz mnóstwa słodów użyliśmy nowozelandzkich odmian chmielu, w tym Kohatu oraz świeże, całe szyszki Nelson Sauvin zebrane przez nas podczas chmielobrania w Nelson, NZ. 
Śmiech Bądźcie pewni, że w każdej porcji takAHaka znajduje się odrobina wody z bajecznego lodowca w okolicach Fox Glacier - Nowa Zelandia. Lód zebraliśmy na wysokości ponad 3100 m n.p.m. 
ŚmiechW kotle warzelnym a później w zbiorniku leżakowym znalazło się też ponad 50 kg świeżo obranych i zmiksowanych owoców: ananasów, kiwi, liczi a także skórki pomarańczy i limonki.

Na etykiecie znajdziecie tez piłkę do rugby - kształt i wygląd uzgodniony jest z ekspertami od rugby i narysowana na podstawie oryginalnej piłki All Blacks zakupionej w Auckland, NZ Śmiech


Marzec

Nazwa: PINTA raj z rajs!
Styl: Double Rice Galaxy IPA 19,1°Plato / 7,9 % alk.obj.
Dostępne od: druga połowa marca w wybranych pubach w całej Polsce.

PINTA raj z rajs 19,1° - podwójna dawka ryżu, bardzo jasnego słodu pilzneńskiego Weyermann® Premium oraz australijskiego chmielu Galaxy.

Piwo jest wyjątkowo jasne i wyjątkowo treściwe - Raj z rajs to prawdziwy kontrast między barwą a intensywnością.


Luty

Nazwa: PINTA I'm so horny!
Styl: Espresso Lager 18*Plato / 6,7 % alk.obj.
Dostępne od: 21.02.2015 w 57 pubach w całej Polsce, premiera z udziałem PINTY: Kufle i Kapsle, Warszawa.

Mocny, ciemny lager warzony przez PINTĘ we współpracy z krakowską palarnią kawy Coffee Proficiency

Kawa odmian Adelante i Rio Azul (Gwatemala) dodawana była na ostatnim etapie gotowania brzeczki oraz przede wszystkim tuż przed rozlewem piwa do beczek. Łącznie użyliśmy ponad 20 kg świeżo wyprażonej kawy najwyższej jakości. W składzie oprócz kawy znajdują się także słody Weyermann® - pilzneński, monachijski, czekoladowy pszeniczny oraz słód Chit (dla poprawy pienistości). Chmielenie z użyciem Styrian Golding, fermentacja drożdżami Saflager S-189.


Styczeń

Nazwa: I'm so horny!
Styl: Espresso Lager 18*Plato / 6,7 % alk.obj.

Mocny, ciemny lager warzony przez PINTĘ we współpracy z krakowską palarnią kawy Coffee Proficiency. Specjaliści od kawy przygotowali specjalną odmianę kawy z Gwatemali. Mocny aromat świeżo zaparzonego espresso - I'm so horny!
33 KRANY ul. Legionowa 14/16, 15-099 Białystok Pokaż na mapie
4Hops ul. Ofiar Oświęcimskich 46, Wrocław Pokaż na mapie
Absurdalna ul. Dworcowa 3 Katowice Pokaż na mapie
Ale Dobre Piwo ul. Wyki 11a
Warszawa
Pokaż na mapie
Beczka Pub Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry
Pokaż na mapie
Beerhub ul. Powstańców Śląskich 20B
01-381 Warszawa
Pokaż na mapie
Biała Małpa ul. 3 Maja 38
Katowice
Pokaż na mapie
BimBeer Ścinawska 1A
59-220 Legnica
Pokaż na mapie
Browar Hopkins ul. Świętojańska 52, 81-393 Gdynia Pokaż na mapie
Cafe Lamus ul. Lawendowa 8, 80-840 Gdańsk Pokaż na mapie
Cesky Film Al. Jana Pawła II 3-4, 70-413 Szczecin Pokaż na mapie
Chmiel i Słód ul. Reymonta 16A, Legionowo Pokaż na mapie
Chmielarnia Marszałkowska ul. Marszałkowska 10/16, Warszawa Pokaż na mapie
Chmielarnia Multitap ul. Twarda 42, 02-026 Wola, Warszawa Pokaż na mapie
Chmielowa Dolina ul. Piotrkowska 123, 90-430 Łódź Pokaż na mapie
Chmielowe Podcienia ul. Podcienie 3, Bielsko-Biała Pokaż na mapie
Chmielołak Sowińskiego 25
01-105 Warszawa
Pokaż na mapie
Craft Beer PUB ul. Piotrkowska 2, 25-510 Kielce Pokaż na mapie
Craftownia - Krakowski Wielokran Św. Wawrzyńca 22, 31-060 Kraków Pokaż na mapie
Cuda na Kiju – Multitap Bar ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa Pokaż na mapie
Czarna Wołga W. Jagiełły 6/2, 81-757 Sopot Pokaż na mapie
Degustatornia Gdańsk ul. Grodzka 16, 80-001 Gdańsk Pokaż na mapie
Dom Piwa - multi-tap ul. Mokra 2, 61-766 Poznań Pokaż na mapie
Drugie Dno Craft Beer & Food ul. Nowogrodzka 4
Warszawa
Pokaż na mapie
Dwie Zmiany ul. Bohaterów Monte Cassino 31 Sopot Pokaż na mapie
Faust pub&garden ul.Szewska 21, 31-009 Kraków Pokaż na mapie
Fermentownia ul. Kwiatowa 2/1a, Poznań Pokaż na mapie
Gambrinus Multi Tap Bar ul. Jana Pawła II 10,43-100 Tychy Pokaż na mapie
geSZYNK ul. Plac Wolności 1A, 44-200 Rybnik Pokaż na mapie
Gorączka Złota ul. Wilcza 29, 00-544 Warszawa Pokaż na mapie
Graciarnia Pub ul. Kazimierza Wielkiego 39, Wrocław Pokaż na mapie
Hoppiness Beer&Food ul. Chmielna 27/31 lok 76, Warszawa Pokaż na mapie
House of Beer ul. św. Tomasza, Kraków Pokaż na mapie
Jabeerwocky ul. Nowogrodzka 12, Warszawa Pokaż na mapie
Kandelabry Premium Pub Al.Jana Pawła II 9, 81-345 Gdynia Pokaż na mapie
Klub C-60 ul. Zaułek 1, 66-400 Gorzów Wlkp. Pokaż na mapie
Klub Podróżników NAMASTE ul. Jana III Sobieskiego 27, 40-082 Katowice Pokaż na mapie
Klub Stara Drukarnia ul. Bożnicza 6, Rzeszów Pokaż na mapie
Klubokawiarnia Kicia Kocia Al. Stanów Zjednoczonych 68
04-036 Grochów
Pokaż na mapie
KOFEINA 2.0 pl. Teatralny 12, 45-056 Opole Pokaż na mapie
Koneser Pub ul. Plebańska 9
44-100 Gliwice
Pokaż na mapie
Kontynuacja Katowice ul.Mariacka 37, 40-014 Katowice Pokaż na mapie
Kontynuacja Wrocław ul.Ofiar Oświęcimskich 17,
50-069 Wrocław
tel: 792 400 084
Pokaż na mapie
Kraftmania ul. 3 maja 22
Rzeszów
Pokaż na mapie
Kraftodajnia Długa 63, 85-033 Bydgoszcz Pokaż na mapie
Krajina Piva Rynek Nowomiejski 3, Toruń. Pokaż na mapie
Kufle i Kapsle - multitap bar Nowogrodzka 25, 00-511 Śródmieście,
00-511 Warszawa, tel.22 127 72 18
Pokaż na mapie
Kufle i Kapsle Żoliborz ul Popiełuszki 19/21 paw.1,01-595 Warszawa Pokaż na mapie
Kuźnia ul. Kopernika 18a, 35-069 Rzeszów Pokaż na mapie
Labeerynt ul. Szeroka 97, Gdańsk Pokaż na mapie
Loco Mexicano ul. Grójecka 29, Warszawa Pokaż na mapie
Lot Chmiela ul. Żydowska 4, Poznań Pokaż na mapie
Machinarium Ul. Smolna 36/7, 00-375 Warszawa Pokaż na mapie
Marynka Piwo i Aperitivo ul. Kazimierza Wielkiego 39, 50-077 Wrocław Pokaż na mapie
Małe Piwo ul. Oleandrów 4, Warszawa Pokaż na mapie
Morze Piwa Skwer Kościuszki 13, 81-370 Gdynia Pokaż na mapie
Multi Qlti Tap Bar ul. Szewska 21, 31-009 Kraków Pokaż na mapie
Multibu ul. Wekslarska 2, 33-100 Tarnów Pokaż na mapie
multipub Biała Dama ul. Pułaskiego 16, 58-100 Świdnica Pokaż na mapie
Omerta Pub & More ul. Kupa 3, 31-057 Kraków Pokaż na mapie
Padbar Lublin ul. Grodzka 1, 20 - 111 Lublin Pokaż na mapie
PigalCafe ul. Przechód, 43-300 Bielsko-Biała Pokaż na mapie
Pivovar Bar Rokosowska 8
02-348 Warsaw
Pokaż na mapie
Piwiarnia Al.NMP 31, 42-202 Częstochowa Pokaż na mapie
Piwna Sprawa Wólczyńska 3, 01-908 Warszawa Pokaż na mapie
Piwna Stopa ul. Szewska 7, 61-760 Poznań Pokaż na mapie
Piwnica Zamkowa ul.Wzgórze 16, 43-300 Bielsko Biała
Zamek Książąt Sułkowskich
Pokaż na mapie
Piwoteka Narodowa ul. 6 Sierpnia 1/3, 90-606 Łódź Pokaż na mapie
PiwoWar ul. Skarbka z Gór 15u lok.7 Białołęka, Warszawa Pokaż na mapie
Prolog9 ul. Pod Blankami 13
Bydgoszcz
Pokaż na mapie
Pub Cześć ul. Grzybowska 2, 00-131 Warszawa Pokaż na mapie
Pub Kalosz Wojska Polskiego 13
41-400 Mysłowice
Pokaż na mapie
Pub Polufka ul. Leczkowa 18, 80-432 Gdańsk Pokaż na mapie
Pub Przejście Plac Na Rozdrożu - przejście podziemne pod Al. Szucha, Warszawa Pokaż na mapie
Pułapka ul. Straganiarska 2, 80-837 Gdańsk Pokaż na mapie
Qufel Beer Park ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa
Pokaż na mapie
Social Club Dom Ówka ul. Tuwima 17, 76-200 Słupsk Pokaż na mapie
Spiskowcy Rozkoszy ul. Żurawia 47,00-680 Warszawa Pokaż na mapie
Stacja Grochów - Multitap ul. Grochowska 178/184, 04-357 Warszawa Pokaż na mapie
Strefa Piwa Józefa 6, 31-056 Kraków Pokaż na mapie
Szynkarnia local food & multitap ul. Św. Antoniego 15, 50-073 Wrocław Pokaż na mapie
Szyszka Chmielu Al. KEN 36, 02-797 Warszawa Pokaż na mapie
Tap House ul. św. Jana 30, Kraków Pokaż na mapie
Targowa - Craft Beer and Food ul. Piaskowa 17, 50-158 Wrocław Pokaż na mapie
The Beer Store Wilanów Al. Rzeczypospolitej 14
02-972 Warsaw
Pokaż na mapie
The Eclipse Inn ul. Piotrkowska 80, 90-102 Łódź Pokaż na mapie
The Office - Craft Beer Pub ul. Osiek 10, Szczecin Pokaż na mapie
U FOTOGRAFA ul. Rybna 11, Lublin Pokaż na mapie
Vinyl Pub ul. Piastowska 4 A, 11-041 Olsztyn Pokaż na mapie
Viva la PINTA ul.Floriańska 13, 31-019 Kraków Pokaż na mapie
Wielokran Plac Baczyńskiego 2, 43-100 Tychy Pokaż na mapie
Winus Club ul. Kochanowskiego 30, 33-300 Nowy Sącz Pokaż na mapie
Wodopój ul. Gwarna 6, Poznań Pokaż na mapie
Z innej beczki ul. Moniuszki 6, 90-111 Łódź Pokaż na mapie
Zakład Mięsny Wileńska 25 ul. Wileńska 25
Warszawa
Pokaż na mapie
Zelter ul. Strażacka 3a, Bytom Pokaż na mapie

STRONA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE
DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?
TAK / NIE

Web only for adults

ARE YOU 18 YEARS OLD?
YES / NO

ZAPRASZAMY PO OSIĄGNIĘCIU PEŁNOLETNOŚCI

_

come back when you're 18