Blog

PINTA uwarzy Grand Prix Warszawskiego Konkursu Piw Domowych

PINTA uwarzy Grand Prix Warszawskiego Konkursu Piw Domowych

Z radością ogłaszamy, że Browar PINTA ufunduje nagrodę główną – Grand Prix Warszawskiego Konkursu Piw Domowych edycja wiosna 2015 oraz dofinansuje sam konkurs. Nagrodę główną otrzyma piwowar, którego piwo okaże się najlepszym ze wszystkich zgłoszonych. Piwowar otrzyma kwotę 3000 zł i na podstawie zwycięskiej receptury uwarzy piwo wspólnie z PINTĄ. W warzeniu i dopasowaniu receptury do warunków komercyjnego browaru pomoże jeden z założycieli PINTY i jej główny piwowar – Ziemowit Fałat.  

więcej
PINTA wzmacnia ekipę!

PINTA wzmacnia ekipę!

Witamy Pawła Masłowskiego na pokładzie PINTY! W październiku ogłosiliśmy poszukiwania osoby do wzmocnienia naszej piwowarskiej załogi. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów - za wszystkie dziękujemy.  Zawiadamiamy, że od 1 lutego 2015 roku wyzwanie codziennego doglądania tanków i kotłów w browarach w Zarzeczu i Zawierciu będzie spotykało Pawła Masłowskiego.Na zdjęciu: wczorajszy "chrzest" Pawła w browarze w Zawierciu, przy okazji ostatniego etapu przygotowywania PINTA I'm so horny!PINTA - nie ma nudy 

więcej
PINTA Miesiąca czyli szalony rok 2015

PINTA Miesiąca czyli szalony rok 2015

Otóż co miesiąc zaprezentujemy zupełnie nowe piwo, Eksperymentujemy z surowcami, kooperujemy z pasjonatami z Polski i zagranicy. Jak zobaczymy jakąś granicę, postaramy się ją pokonać  Każde piwo z serii PINTA Miesiąca to nie więcej niż 100 beczek - ponieważ piwo dostępne będzie wyłącznie w beczkach w najfajniejszych pubach w Polsce.Brak butelek? Do czasu. Piwa które wzbudzą pozytywne emocje   będą warzone w przyszłości na większą skalę i będą dostępne w regularnej sprzedaży - także w butelkach. Premiera każdej kolejnej PINTY Miesiąca planowana jest w II połowie miesiąca - od lutego do grudnia 2015 r.Pierwszym piwem z serii będzie... ...PINTA I'm so horny! 18,0° - Espresso Lager uwarzony 14 stycznia we współpracy z krakowską palarnią kawy Coffee Proficiency. Centralna premiera I'm so horny! zaplanowana jest na 21 lutego w Kufle i Kapsle - multitap bar - szykujemy wspólnie intensywny program..Puby zainteresowane srwowaniem PINTY Miesiąca zachęcamy do kontaktu: pinta@browarpinta.pl

więcej
W całym browarze pachnie najlepszą  kawą!

W całym browarze pachnie najlepszą kawą!

Zaczęliśmy kolejną przygodę - z nieocenioną pomocą chłopaków z krakowskiej palarni kawy  - Coffee Proficiency - www.coffeeproficiency.com Wspólnie z Kubą, Łukaszem, Błażejem i Michałem całe środowe popołudnie mielimy, zaparzamy, siorbiemy, mieszamy i sprawdzamy różne parametry. W całym browarze pięknie pachniało kawą  Nowe piwo zaprezentujemy w II połowie lutego.

więcej
Nowe szkła PINTY!

Nowe szkła PINTY!

Miały być przed Świętami i w sumie są przed Świętami   - przedstawiamy nowe szkiełka PINTYPINTA Snifter 0,3 l - do piw mocnych i esencjonalnych.PINTA Edel 0,3 l (na wysokiej nóżce) - uniwersalne szkło degustacyjne.Oba szkła produkowane są przez firmę Rastal z wysokiej jakości szkła - Kristallglas-Qualität. O nowe szkła PINTY pytajcie od teraz w bardzo dobrych sklepach z piwem.

więcej
PINTOwy Karnawał w Warszawie - 17.01.2015 - Zaproszenie

PINTOwy Karnawał w Warszawie - 17.01.2015 - Zaproszenie

Sobota, 17 stycznia 2015.Zapraszamy na PINTOWY karnawał do Jedna Trzecia beer bar - ul. Wilcza 50/52 - Warszawa - wspólnie z Marcinem Chmielarzem i załogą 1/3 będziemy rozkręcali wieczorek od 18-ej. W planie PINTA ze wszystkich kranów - w tym premierowo Hopus Pokus 16,5° - Black IPA. Poza tym konkurs (raczej na wesoło) - do wygrania najnowsze szkło PINTY oraz - uwaga - Imperator Bałtycki #1 #2 i #3  Na ścianie videosytuacje z najgorętszych momentów PINTY.Widzimy się osobiście! Wydarzenie na FB:  https://www.facebook.com/events/757033584380370/?ref_newsfeed_story_type=regularW planie na kranach - sobota, 17 stycznia 2015:- Atak Chmielu 15,1° (AIPA),- A ja pale ale 12,0° (APA),- Ce nest pas IPA Ambree 16,5° (Biere de Garde),- Ce nest pas IPA Blonde 14,0° (Biere de Garde),- PREMIERA >>> Hopus Pokus 16,5° (Black IPA),- Imperium Atakuje 19,1° (Imperial IPA),- Koniec Świata 19,1 (Sahti),- Odsiecz Wiedeńska 13,1° (Vienna Lager),- Oki Doki 11,5° (New Zealand Lager),- Oto mata IPA 14,0° (Rice IPA),- Pierwsza Pomoc 10,5° (Polski Lager)- Viva la Wita 16,5° (Imperial Witbier)- Żytorillo 14,0° (Żytnia ciemna IPA).A w butelkach Imperator Bałtycki 24,7° oraz Quatro 24,7°.Widzimy się!

więcej

STRONA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE
DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?
TAK / NIE

Web only for adults

ARE YOU 18 YEARS OLD?
YES / NO

ZAPRASZAMY PO OSIĄGNIĘCIU PEŁNOLETNOŚCI

_

come back when you're 18