Blog

Browar PINTA - informacja dla firm budowlanych.

Browar PINTA - informacja dla firm budowlanych.

Informacja dla firm budowlanych zainteresowanych współpracą w realizacji inwestycji Browaru PINTA na działce w gminie Radziechowy-Wieprz. Uprzejmie zawiadamiamy, że aktualnie trwają przygotowania do uzyskania pozwolenia na budowę.  Ogłoszenie przetargu na generalne wykonawstwo budynku browaru planowane jest  na czerwiec 2017 r.  

więcej
PINTA HOP TOUR Argentyna - cz. I - CHMIEL

PINTA HOP TOUR Argentyna - cz. I - CHMIEL

PINTA HOP TOUR Argentyna - część pierwsza - LUPULO, czyli CHMIEL :-) PHT - przemierzamy świat w poszukiwaniu krajów, które nie są kojarzone z chmielem. A niesłusznie. Pierwszy cel: Argentyna - przełom listopada i grudnia 2016r. 3 tygodnie, ponad 5 tysięcy kilometrów z Buenos Aires do Ushuaia, po drodze 14 browarów i 4 plantacje chmielu. Pokażemy Wam jak to wyglądało. W dzisiejszym odcinku to co lubimy najbardziej - chmiel 

więcej
PINTA Hop Tour - zaczynamy!

PINTA Hop Tour - zaczynamy!

PINTA Hop Tour - zaczynamy :-) Raz na pół roku odwiedzimy jeden kraj na świecie, który nie jest specjalnie kojarzony z uprawami chmielu - a powinien. Przywieziemy dla Was relacje z pierwszej ręki - z plantacji chmielu, festiwali piwa i lokalnych browarów. Oczywiście zabieramy ze sobą polską flagę, polskie chmiele i trochę polskiego piwa    A po wszystkim będziemy się mogli razem napić - na pamiątkę każdej wyprawy uwarzymy piwo z wykorzystaniem chmielu wyłącznie z tego jednego, odwiedzanego kraju - czyli Single Hop Country. Pierwszy z serii PHT SHC: Ryewine Argentina - premiera w I kwartale 2017.

więcej
PINTA Party 2016 - zaproszenie

PINTA Party 2016 - zaproszenie

Świętujcie z nami 5 urodziny PINTY! Szykujemy najgłośniejsze kraftowe party roku - muzyka, niespodzianki i zabawa :-) W programie PINTA Party 2016: koncerty, na kranach najlepsze piwa od jubilata  a także z browarów z którymi mieliśmy przyjemność kooperować:AleBrowar, Pracownia Piwa, To Øl, Baird Beer,O'Hara's Irish Craft Beers, Tanker Brewery, Brasserie Du Pays Flamand oraz Call me Simon 2015 Barrel Aged.  O godz. 21:00 ogłosimy na scenie kilka istotnych informacji na temat przyszłości PINTY w najbliższych 5 latach. A po zmroku zabawa w rytm samych hitów :-)

więcej
PINTA American Barleywine Grand Prix!

PINTA American Barleywine Grand Prix!

Do 100 innych powodów by zajrzeć na ‪Warszawski Festiwal Piwa możecie dorzucić jeszcze jeden - PINTA American Barleywine Grand Prix! Premiera na stoisku PINTY w czwartek 07.04 o godz. 19-ej z udziałem autora receptury, Łukasza Kubickiego. PINTA American Barleywine Grand Prix to efekt współpracy PINTY z Warszawskim Konkursem Piw Domowych oraz Polskim Stowarzyszeniem Piwowarów Domowych.

więcej
PINTA Table Brett na BGM4

PINTA Table Brett na BGM4

PINTA Table Brett 9,0°- dzikus na Beer Geek Madness 4. Table Brett - jasne i lekkie piwo stołowe w "dzikim" stylu Wild Ale, fermentowane blendem Amalgamation i delikatnie nachmielone amerykańskimi chmielami Citra® i Centennial. Idealne na początek, w połowie i na zakończenie grubej imprezy. Żebyśmy się dobrze zrozumieli - PINTA Table Brett nie jest piwem kwaśnym - podczas produkcji nie wykorzystaliśmy bakterii do zakwaszania. Table Brett jest piwem dzikim, z intensywną fenolowością i aromatami "funky".

więcej

STRONA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE
DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

CZY MASZ UKOŃCZONE 18 LAT?
TAK / NIE

Web only for adults

ARE YOU 18 YEARS OLD?
YES / NO

ZAPRASZAMY PO OSIĄGNIĘCIU PEŁNOLETNOŚCI

_

come back when you're 18